Loading

Hakkımızda

Sektöründe deneyimli ve gelişmiş ekibin bir araya gelmesiyle oluşturduğu uzman kadrosu ile imalat ve montaj kalitesine azami özen göstererek müşterilerinin her türlü talebine çözüm getirmeyi kendisine ilke edinen, müşteri memnuniyeti çerçevesinde güvenli ve son teknoloji ürünleri kullanarak kalite, ekonomi ve estetiği buluşturarak detaylı çözümler sunan bir kuruluşuz.

Kahramanmaraş'ta yer alan tesisinde ar-ge ve üretimlerine devam eden Marpenk, birçok projede yer alarak hızlı servis ağı ve uygulama desteği sağlayarak, mimari kadrosunun da projelerde ki detayları hızlı çözümlemesiyle müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeyi kendine İLKE edinmiştir.

YURT ÇAPINA YAYGIN SATIŞ VE SERVİS AĞI

MARPENK, ürünlerinin satışını ve uygulamasını Türkiye çapında yaygın satış pazarlama ve teknik konularda deneyimli bayi hedeflerini gerçekleştirme çalışmalarını sürdürmektedir. Servis konusunda yılın 365 günü 24 saat hizmet vermektedir. Ülke çapına yaygın bu organizasyon ile hedeflenen ürün ve hizmetlerin en kısa sürede müşterilere ulaştırılması, sürekli teknik destek ve satış sonrası hizmettir.

MARPENK, üretici kimliği, finansal gücü, kurumsal yapısı ve referansları ile büyük inşaat ve taahhüt firmaları, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, zincir mağazalar, bankalar ve benzeri büyük firma ve kurumların tercih ettiği bir firmadır.

AR-GE ÇALIŞMALARIMIZ

MARPENK, dünyada gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, kendi özgün teknolojisini oluşturarak, sektöründe farklılık yaratacak yeni ürünler tasarlamak ve geliştirmek için araştırma geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir.

MARPENK OTOMATİK KAPI VE KEPENK FİRMASININ AVANTAJLARI

> Geniş ürün yelpazesi

> Yüksek ürün ve hizmet kalitesi

> Güçlü üretim altyapısı

> Bilgi birikimi ve tecrübe

> Ürün ve hizmetlerinin satışı sonrasında servis hizmeti

> Yüksek marka bilinirliği

YUKARI